А у Вашому РРО/ПРРО наявні всі необхідні реквізити?

23 Янв by Андрій Литвинюк

А у Вашому РРО/ПРРО наявні всі необхідні реквізити?

Шановні клієнти, ДПС постійно проводить аналіз дотримання форми та змісту чеків, що видаються платниками, які здійснюють реєстрацію розрахункових операцій відповідно до Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів

💼 Такі перевірки здіснюються у частині наявності у фіскальних чеках обов’язкових реквізитів, зокрема відображення у фіскальному чеку цифрового значення штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої, у разі їх роздрібного продажу, та кодів згідно з УКТ ЗЕД для підакцизних товарів.

🛑 У разі відсутності або некоректного відображення у чеках обов’язкових реквізитів податковою встановлювлюється факт порушення порядку та всі наступні за цим наслідки.

✅ Тому радимо Вам звертати увагу на наявність всіх потрібних реквізитів, які передбачені Положенням про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів затвердженого наказом Міністерства фінансів України 21 січня 2016 року № 13.

✅ Або Ви просто можете використовувати перевірені програмні РРО, які пропонує наша компанія. У разі будь-яких змін у реквізитах у чеках Ви автоматично і без Вашої участі отримуєте всі необхідні оновлення. Також за потреби ми здійснимо інтеграцію Ваших ПРРО з системою обліку, щоб Ви могли працювати ще зручніше.

Ознайомитись із інформацією про наші ПРРО або замовити собі рахунок Ви можете за посиланням: https://zvit.net/prro/

Працюємо для вас, працюємо завдяки вам! З Україною в серці!

Ваш Техноцентр Маяк

Не забудьте підписатись на наші соціальні мережі, щоб не пропустити чогось важливого!

  

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *