Блок даних. Сертифікат відсутній в реєстрі зареєстрованих сертифікатів

21 Фев by Андрій Литвинюк

Блок даних. Сертифікат відсутній в реєстрі зареєстрованих сертифікатів

Сертифікат відсутній в реєстрі зареєстрованих сертифікатів

Шановні клієнти, у зв’язку із збільшенням кількості звернень на нашу лінію консультацій з питанням стосовно негативної першої квитанції при відправленні звітів із помилкою: «Блок даних. Невірний підпис — сертифікат відсутній в реєстрі зареєстрованих сертифікатів (ЄДРПОУ: ‘ХХХХХХХХ’, КНЕДП: ‘АЦСК «*******» серійний №…») повідомляємо, що дана помилка може виникати у декількох випадках, розглянемо кожен із них детальніше:

  1. Ви отримали новий сертифікат КЕП (електронного підпису) на ФОП/директора юридичної особи і відправили документ до ДПС. У відповідь найдішла квитанція:

«Блок даних. Невірний підпис — сертифікат відсутній в реєстрі зареєстрованих сертифікатів (ЄДРПОУ: ‘********’, КНЕДП: ‘КНЕДП ТОВ «Центр сертифікації ключів «Україна»‘, серійний №:….», виданий ‘********’ ‘ПІБ’).
Додатково повідомляємо — Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації, при цьому відповідно до вимог Закону України «Про електронні довірчі послуги» – особистий ключ кваліфікованого електронного підпису повинен зберігатись у захищеному носії інформації (у кваліфікованому засобі електронного підпису).
Сертифікат: № ‘….., видавець: » ‘КНЕДП ТОВ «Центр сертифікації ключів «Україна»‘, найменування: ‘ПІБ’.»

Дана помилка пов’язана із тим, що Ваш новий сертифікат не зареєстрований у реєстрі ДПС.

Як зареєструвати новий отриманий сертифікат у реєстрі ДПС?

Щоб зареєструвати Ваш сертифікат потрібно відправити будь-який документ/звіт, який не пов’язаний із пакетними звітами або податковими накладними. Для нового сертифікату ФОП або директора юридичної особи це може бути «Запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДПС» за кодом F/J1300204. Після відправки даного запиту з програми M.E.Doc Вам надійде позитивна 1 квитанція та повідомлення, що «платник набув статусу суб’єкту електронного документообігу».

Як зареєструвати новий сертифікат в реєстрі зареєстрованих сертифікатів ДПС?

Як зареєструвати новий отриманий сертифікат у реєстрі ДПС

Після отримання такого повідомлення Ваш сертифікат зареєстровано та можна відправляти всі потрібні документи.

       2. У Вас є діючий сертифікат у певному КНЕДП (ДПС, ЦСК «Україна», ПриватБанк тощо), але ви зробили додатковий сертифікат на ФОП/директора юридичної особи у іншому центрі і відправили документ до ДПС. У відповідь найдішла квитанція:

«Блок даних. Невірний підпис — сертифікат відсутній в реєстрі зареєстрованих сертифікатів (ЄДРПОУ: ‘********’, КНЕДП: ‘КНЕДП ТОВ «Центр сертифікації ключів «Україна»‘, серійний №: ‘…’, виданий ‘********’ ‘ПІБ’)
Інформація — діючий «Перший Документ» присутній: надісланий 23.07.2021, реєстр. № 123321123, файл ‘….’
Інформація — сертифікат керівника із діючого «Першого Документу» є чинним: ЄДРПОУ: ‘********’, ДРФО: ‘********’, № ‘….’, видавець: ‘UA-43174711-2019’ ‘КНЕДП — ІДД ДПС’, найменування: ‘ПІБ’
Помилка — «Перший Документ» не прийнято. Діє «Перший Документ» надісланий 23.07.2021, реєстр. № 123321123, файл ‘123321123’.
Інформація щодо електронного цифрового підпису відповідальних осіб може бути надана Повідомленням.
Відправник: Автоматизована система «Єдине вікно подання електронних документів» ДПС України, версія 2.3.8.30″

Дана помилка пов’язана із тим, що у Вас вже є зареєстрований сертифікат (ключ) від іншого КНЕДП та для використання нового сертифікату потрібно зареєструвати додатковий за допомогою повідомлення F/J1391103. Для цього Вам потрібно мати доступ до зареєстрованого в ДПС секретного ключа та знати до нього пароль.

Реєстрація ключа в ДПС через повідомлення

У разі, якщо даний ключ втрачено — його потрібно буде заблокувати.

У разі виникнення запитань по реєстрації сертифікатів у ДПС скористайтесь кнопкою «замовити дзвінок» , яка знаходиться на сторінці zvit.net справа вгорі або за контактами

Не забудьте підписатись на наші соціальні мережі, щоб не пропустити чогось важливого!

  

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *