Декларація 2% для єдинника вже у M.E.Doc!

17 Май by Андрій Литвинюк

Декларація 2% для єдинника вже у M.E.Doc!

Шановні клієнти, інформуємо, що форма податкової декларації платника єдиного податку третьої групи (ставка 2% доходу) уже доступна для подачі у програмі M.E.Doc. Дана форма доступна з оновленням M.E.Doc 11.02.074, яке можна завантажити за посиланням. Рекомендуємо Вам переконатись, що Ваша версія M.E.Doc оновлена до актуальної версії для успішного прийняття звітності.

Нагадаємо, що відповідно до наказу Міністерства Фінансів України № 124 від 26.04.2022 «Про затвердження форми податкової декларації платника єдиного податку третьої групи на період дії воєнного, надзвичайного стану в Україні» дана форма вступила в дію ще 06.05.2022, проте форма була опублікована лише 16.05.2022.

Дану форму можна знайти в реєстрі звітів за кодом F/J0103203 або назвою «Податкова декларація платника єдиного податку третьої групи на період дії воєнного, надзвичайного стану в Україні» використавши функцію «Фільтр», обравши на панелі інструментів піктограму «лійки».

Звертаємо Вашу увагу, що граничний термін подання даного звіту за квітень припадає на 20.05.2022, а сплата задекларованого податку за спеціальною ставкою 2% здійснюється не пізніше 30 травня.

Працюємо для вас, працюємо завдяки вам! З Україною в серці!

Ваш Техноцентр Маяк

Не забудьте підписатись на наші соціальні мережі, щоб не пропустити чогось важливого!

  

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *