Модуль обліку акцизного палива у BAS

2 Сен by Андрій Литвинюк

Модуль обліку акцизного палива у BAS

Шановні клієнти, як Ви вже знаєте, що відповідно до Проекту Закону 7668 від 14.08.2022 “Про внесення змін до розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України щодо ставок акцизного податку, який був направлений на розгляд Комітету ВР Кабінетом Міністрів України, пропонується повернути ставку акцизного податку на бензин моторний, важкі дистиляти, інші нафтопродукти, скраплений газ, бутан, ізобутан в розмірі 100 євро за 1000 літрів, про що ми писали ТУТ.

Займаєтесь реалізацією палива? У нас є технічне рішення, яке дозволить спростити та автоматизувати документообіг підприємства під час здійснення господарських операцій з пальним!

BAS. Модуль обліку акцизного палива — це доповнення до рішень BAS для автоматизації обліку акцизного податку в організаціях, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею пальним. З даним модулем Ви зможете відстежувати рух підакцизних товарів, прогнозувати об’єм акцизного реєстраційного ліміту, здійснювати облік густини пального для перерахунку тон (кілограм) в літри, відображення кількість товарів, що надійшло та реалізовано, в літрах при температурі 15°C.

 

Функціональні можливості:

  • відображення надходження та реалізації у розрізі акцизних місць зберігання
  • автоматичне створення акцизних накладних на підставі надходження, реалізації та переміщення пального
  • автоматичне створення декількох акцизних накладних на підставі одного документу для кожного окремого акцизного місця зберігання
  • контроль акцизних накладних, що попередньо створені на підставі документів
  • обмін акцизними накладними з «FREDO Звіт» (через зовнішній файл), форми для друку
  • формування звітів

Детальніше за посиланням: https://zvit.net/modul-obliku-akciznogo-paliva-u-bas/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *