Наказ Мінфіну № 225. Як підтвердити неможливість виконання податкових обов’язків?

14 Сен by Андрій Литвинюк

Наказ Мінфіну № 225. Як підтвердити неможливість виконання податкових обов’язків?

Шановні клієнти, інформуємо, що ДПС надала роз’яснення стосовно порядку підтвердження неможливості виконання податкових обов’язків відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 29.07.2022 № 225 затверджено Порядок підтвердження можливості чи неможливості виконання платником податків обов’язків, визначених у пп. 69.1 п. 69 підрозділу 10 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України, який зареєстрований у Міністерстві юстиції України 25 серпня 2022 року за № 967/38303.

Як підтвердити неможливість виконання податкових обов’язків?

Тим платникам податків, які не мають можливості вчасно зареєструвати ПН, сплатити податки, подати звітність, тощо потрібно до 30 вересня 2022 року подати заяву та надати підтверджуючі документи до податкової служби. У разі відсутності такої можливості, не пізніше, ніж 60 календарних днів з першого дня місяця, наступного за місяцем відновлення таких можливостей.

Після здійснення вищеописаного контролюючий орган приступить до розгляду даної заяви та підтверджуючих документів протягом 20 календарних днів за днем їх отримання та прийме попереднє рішення (якщо документів буде недостатньо), або прийме остаточне рішення.

Слідкуйте за нашими оновленнями на нашому сайті

Працюємо для вас, працюємо завдяки вам! З Україною в серці!

Ваш Техноцентр Маяк

Не забудьте підписатись на наші соціальні мережі, щоб не пропустити чогось важливого!

  

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *