Нові реквізити при сплаті ЄСВ! Як правильно перерахувати кошти?

18 Янв by admin

Нові реквізити при сплаті ЄСВ! Як правильно перерахувати кошти?

Шановні клієнти!

Звертаємо Вашу увагу на зміну рахунків для сплати ЄСВ та нарахувань для місцевих та державних бюджетів, яка відбулась з 01.01.2021 року. Згідно з  постановою  Верховної Ради про реорганізацію, а саме № 807-ІХ “Про утворення та ліквідацію районів” від 17.07.2020 року, з початку року запроваджено нові рахунки для сплати  надходжень на користь місцевих та державного бюджетів, а також зарахування коштів на ЄСВ.

Зверніть увагу, що кошти, які будуть сплачені на неактуальні рахунки не зможуть бути зарахованими, саме тому рекомендуємо Вам уважно переглянути реєстр рахунків для сплати, який доступний за посиланням:

Оновленний реєстр рахунків

Додатково інформуємо, що при подачі звітності слід використовувати діючі електронні підписи (КЕП), які рекомендуємо записати на захищені носії (токени). У разі необхідності Ви можете придбати якісні носії за посиланням: https://zvit.net/tokeni/cini/.

За потреби Ви можете звернутись до нас для отримання достовірної інформації та оформлення електронних підписів (КЕП) у Вашій області.

Для отримання консультацій від кваліфікованих спеціалістів звертайтесь за номерами, які доступні за посиланням: https://zvit.net/kontakti/.

Ваш Техноцентр Маяк! 

Byadmin

+380976830009

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *