Оновлення ПРРО Cashalot. Склад у Cashalot вже доступний!

31 Май by Андрій Литвинюк

Оновлення ПРРО Cashalot. Склад у Cashalot вже доступний!

Шановні клієнти, повідомляємо, що модуль «Склад» у ПРРО Cashalot вже доступний!
Він дозволяє контролювати залишки товарів під час роботи з ПРРО. Тепер доступна можливість переглядати список товарів, які є у залишку, та контролювати стан залишків у кожній господарській одиниці.

ПРРО взаємодіє з модулем «Склад» у Кабінеті Cashalot, а всі залишки товарів синхронізуються автоматично під час продажів товарів в онлайн-режимі. Cashalot завжди отримує інформацію про надходження та списання товарів із вашого Кабінету.

Вся інформація щодо залишків товарів зображатиметься тільки для тих товарів, які додані до довідника «Номенклатура» у ПРРО. Тому перед переглядом/оновленням залишків рекомендуємо виконати синхронізацію довідника «Номенклатура».

Новий модуль дає змогу контролювати залишки товарів під час формування чека. У вікні формування чека додано кнопку «Оновити залишки», натиснувши на яку можна отримати всі дані про залишки товарів з вашого Кабінету користувача. Оновлення даних про залишки товарів доступне також і під час вибору форми оплати чека (лише щодо тих товарів, що є у чеку).

Якщо у чек додано більшу кількість товару, ніж є у залишку, касир побачить відповідну підказку на екрані.

Якщо користувачеві потрібно зберегти дані про залишки товарів, можна це зробити у файлі формату .xlsx, натиснувши кнопку «Експорт» у розділі «Склад – Залишки товарів». Зберігаються дані для товарів, що відповідають параметрам відбору, що встановлені у верхній частині сторінки розділу.

Переконайтесь, що ваш склад завжди на контролі з ПРРО Cashalot! А ми залюбки Вам у цьому допоможемо. Звертайтесь до нас за контактами або заповнивши форму на сайті zvit.net

Працюємо для вас, працюємо завдяки вам! З Україною в серці!

Ваш Техноцентр Маяк

Не забудьте підписатись на наші соціальні мережі, щоб не пропустити чогось важливого!

  

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *