Останній день реєстрації ПН/РК у жовтні

12 Окт by Андрій Литвинюк

Останній день реєстрації ПН/РК у жовтні

Шановні клієнти, нагадуємо, що відповідно до Податкового Кодексу України податкові накладні та розрахунки коригування, які сформовані з 16 числа по останній календарний день місяця, обов’язково повинні бути зареєстровані до 15 числа наступного за місяцем в якому було складено дані ПН або РК.

Як Ви вже знаєте, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, було перенесено робочий день 15.10.2021 на суботу 23.10.2021.

УВАГА! З графіком роботи Техноцентру Маяк на свята Ви можете ТУТ

У зв’язку із великою кількістю звернень на нашу лінію консультацій із питанням стосовно можливості реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування 15.10.2021 повідомляємо, що відповідно до законодавства у разі, якщо на останній день реєстрації ПН/РК (15 число місяця) припадає вихідний день — такий день вважається операційним.
Тобто, 15.10.2021 — граничний термін реєстрації ПН/РК за вересень. Податкові накладні та розрахунки коригування можна буде зареєструвати до 20:00.

Звертаємо Вашу увагу, що 14.10.2021 року вихідний день та реєстрація ПН/РК проводитись не буде!

У разі виникнення питань по роботі програмного забезпечення M.E.Doc або при потребі у консультації BAS або 1С:Підприємство — звертайтесь на нашу лінію консультацій.

Перетелефонуйте мені

Не забудьте підписатись на наші соціальні мережі, щоб не пропустити чогось важливого!

  

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *