Помилка при реєстрації ПН/РК або як правильно зареєструвати з «нечинним» сертифікатом?

9 Сен by Андрій Литвинюк

Помилка при реєстрації ПН/РК або як правильно зареєструвати з «нечинним» сертифікатом?

Шановні клієнти, у зв`язку із збільшенням кількості Ваших звернень на нашу лінію консультацій з питанням відхилення податкових накладних або розрахунків коригування повідомляємо, що з 01.09.2021 року в Єдиному вікні було реалізовано контроль перевірки щодо чинності/відкликання сертифікату підписанта ПН/РК на момент надходження даних документів на реєстрацію.

неприйнята податкова накладна

Тобто, при надходженні РК/ПН на шлюз для реєстрації відбувається перевірка дійсності сертифіката підписувача. У разі, якщо даний сертифікат недійсний або відкликаний — такі податкові накладні або розрахунки коригування не будуть зареєстровані.

У разі виникнення питань по роботі з ПЗ M.E.Doc — звертайтесь на нашу лінію консультацій та ми обов`язково Вам допоможемо

КОНТАКТИ

Для успішної реєстрації ПН\РК при відкликанні\закінченні терміну дії сертифікату особи , що відповідальна за підписання даних документів,  буде реалізовано оновлення M.E.Doc в якому буде передбачено всі потрібні зміни. Буде додана можливість «продовжити відправку документу», що дозволить «допідписати» документ другим чинним підписом з можливістю подальшої реєстрації документу в ДПС.

Тобто, у разі потреби зареєструвати ПН/РК сертифікатом, який припинив свою дію або був заблокований з певних причин, потрібно «допідписати» даний документ дійсним підписом посадової особи, яка відповідальна за підписання податкових документів. Такий документ на момент реєстрації буде підписаний двома сертифікатами, один з яких є нечинним/відкликаним, а другий – чинним.

Зверніть увагу, що при підписанні ПН двома чинними сертифікатами дані документи не будуть прийняті у зв`язку з негативною квитанцією від ДПС «невірна послідовність підписів»

Після реалізації даного оновлення M.E.Doc ми детально опишемо нові правила реєстрації та надамо додаткові матеріали для Вашої зручності

Не забудьте підписатись на наші соціальні мережі, щоб не пропустити чогось важливого!

  

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *