Повернення штрафів за «РРО»?

29 Май by Андрій Литвинюк

Повернення штрафів за «РРО»?

Шановні клієнти, інформуємо, що кінці червня 2023 року — запланований термін прийняття законопроєкту №8401, який повинен повернути податкові правила довоєнного часу.
Нагадуємо, що законопроєктом №8401 передбачено відновлення штрафів при не застосуванні РРО з 01.07.2023 року. Найближчим часом цей законопроєкт розглядатиметься Верховною Радою України.

16 травня Гетманцев разом з Міністерством фінансів провели зустріч з представниками МВФ, щоб обговорити наші наступні кроки у фіскально-бюджетній політиці, в тому числі у сфері РРО/ПРРО.

Звертаємо Вашу увагу, що штрафи за порушення вимог застосування РРО не знижено — вони становлять 100-150% вартості товарів, що були продані з порушенням вимог. Зауважимо, що навіть для великого бізнесу штрафи за несплату податків не перевищують 50%.

Якщо Ви шукаєте раціональне технічне рішення для Вашого бізнесу рекомендуємо Вам звернути увагу на програмні РРО, які наша компанія налаштовує під ключ. З початку введення програмних РРО Техноцентр Маяк здійснив найбільшу кількість впроваджень ПРРО по Україні.

Програмне РРО Cashalot — сучасне рішення для будь-якого типу бізнесу! Переваги використання ПРРО Кашалот:

  • Легкість використання: Інтуїтивний і зручний інтерфейс робить Cashalot простим у використанні, навіть для новачків.
  • Гнучкість: Працюйте з Cashalot на комп’ютерах, планшетах або смартфонах — оберіть найзручнішу опцію для себе.
  • Функціональність: Cashalot має широкий набір функцій для зручного обліку і звітності. Інтегруйте ПРРО у Вашу систему обліку BAS, створюйте чеки, контролюйте обороти, аналізуйте статистику прямо з інтерфейсу Вашої BAS та багато іншого.
  • Автоматизація: Завдяки Cashalot, багато рутинних процесів автоматизовані, що зберігає ваш час і зусилля. Налаштуйте автоматичне створення звітів та інтеграцію зі сканерами штрих-кодів.
  • Зручний аналітичний звіт: Отримуйте детальну інформацію про продажі, фінансовий стан та інші показники, щоб зрозуміти свій бізнес і приймати обґрунтовані рішення.
  • Технічна підтримка: Ми завжди готові Вам допомогти! Наша служба підтримки відповість на всі ваші запитання і допоможе вирішити будь-які проблеми 24/7

Працюємо для вас, працюємо завдяки вам! З Україною в серці!

Ваш Техноцентр Маяк

Не забудьте підписатись на наші соціальні мережі, щоб не пропустити чогось важливого!

  

Звертайтесь, будемо раді допомогти Вам скоротити витрати часу та коштів для Вашого бізнесу!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *