Як налаштувати візуальне відображення КЕП у M.E.Doc?

9 Мар by Андрій Литвинюк

Як налаштувати візуальне відображення КЕП у M.E.Doc?

Шановні клієнти, ми підготували для Вас відповідь на популярне питання, яке часто задають нашій службі підтримки, а саме: «Як налаштувати візуальне відображення електронних підписів та печатки на документах у програмі M.E.Doc»?
Часто виникають ситуації, коли необхідно роздрукувати затверджений документ або звіт з відображенням накладених електронних підписів, проте при друці з інтерфейсу Медка або при збереженні у PDF накладені підписи відсутні.

Як відобразити електронні підписи на документі?

1. Для цього нам необхідно перейти у розділ «Адміністрування» — «Параметри системи«, та знайти галочки в підрозділі «Друк«. Дані дії показані на зображенні нижче

2. Після знаходження необхідних налаштувань потрібно встановити відмітки у пунктах «Накладати зображення підписів під час друку або друку в PDF«, а також «Накладати зображення штампів під час друку або друку в PDF«.

3. Після цього натискаємо «Зберегти та вийти» та можна приступати до друку необхідних документів, на яких буде відображено накладені електронні підписи або печатки.

У разі потреби у консультації — звертайтесь до нашої служби підтримки та ми Вам обов’язково допоможемо. Нагадаємо, що для Вас ми працюємо цілодобово!

Працюємо для вас, працюємо завдяки вам! З Україною в серці!

Ваш Техноцентр Маяк

Не забудьте підписатись на наші соціальні мережі, щоб не пропустити чогось важливого!

  

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *