Звітність по боргам по зарплаті або новий вид звітності для юридичних осіб!

29 Янв by admin

Звітність по боргам по зарплаті або новий вид звітності для юридичних осіб!

Шановні клієнти, відповідно до наказу № 222 Державної служби статистики від 27.01.2020 року було впроваджено нову форму для подання звітності, а саме № 3-борг (місячна) “Звіт про заборгованість з оплати праці». 

Дану форму платники-юрособи подаватимуть вперше. Звітність повинна бути подана не пізніше, ніж 7 число місяця, наступного за звітним.

Держстат повідомляє, що даний звіт можна подавати як в електронній, так і в паперовій формі, а для перевірки необхідності подання даного звіту можна скористатись сервісом від Державної служби статистики лише ввівши свій код ЄДРПОУ.

Цікавлять ціни та супровід на M.E.Doc, BAS або 1С:Підприємство? Лише кваліфіковані спеціалісти та найкраще обслуговування у в центрi супроводу Техноцентр Маяк!

Форма міститиме інформацію про суму нарахувань, які не були виплачені працівникам, кількість даних працівників та суми невиплаченої допомоги по тимчасовій втраті працездатності. Саму форму для подачі в контролюючий орган Ви можете ознайомитись на офіційній сторінці Держстату України.

При відсутності заборгованості по заробітній платі перед працівниками, а також виплат внаслідок тимчасової сплати працездатності у формі ставиться відповідна помітка, а форма залишається порожньою.

Також Задля Вашої безпеки та економії часу інформуємо, що дана форма доступна для подачі  у  ПЗ M.E.Doc за кодом S0220101. У разі виникнення технічних питань з супроводу даного програмного забезпечення Ви можете звертатись до наших спеціалістів  за контактами.

Byadmin

+380976830009

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *