Блок даних. Сертифікат відсутній в реєстрі зареєстрованих сертифікатів

21 Feb by Андрій Литвинюк

Блок даних. Сертифікат відсутній в реєстрі зареєстрованих сертифікатів

Сертифікат відсутній в реєстрі зареєстрованих сертифікатів

Шановні клієнти, у зв’язку із збільшенням кількості звернень на нашу лінію консультацій з питанням стосовно негативної першої квитанції при відправленні звітів із помилкою: “Блок даних. Невірний підпис – сертифікат відсутній в реєстрі зареєстрованих сертифікатів (ЄДРПОУ: ‘ХХХХХХХХ’, КНЕДП: ‘АЦСК “*******” серійний №…”) повідомляємо, що дана помилка може виникати у декількох випадках, розглянемо кожен із них детальніше:

  1. Ви отримали новий сертифікат КЕП (електронного підпису) на ФОП/директора юридичної особи і відправили документ до ДПС. У відповідь найдішла квитанція:

“Блок даних. Невірний підпис – сертифікат відсутній в реєстрі зареєстрованих сертифікатів (ЄДРПОУ: ‘********’, КНЕДП: ‘КНЕДП ТОВ “Центр сертифікації ключів “Україна”‘, серійний №:….”, виданий ‘********’ ‘ПІБ’).
Додатково повідомляємо – Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації, при цьому відповідно до вимог Закону України «Про електронні довірчі послуги» – особистий ключ кваліфікованого електронного підпису повинен зберігатись у захищеному носії інформації (у кваліфікованому засобі електронного підпису).
Сертифікат: № ‘….., видавець: ” ‘КНЕДП ТОВ “Центр сертифікації ключів “Україна”‘, найменування: ‘ПІБ’.”

Дана помилка пов’язана із тим, що Ваш новий сертифікат не зареєстрований у реєстрі ДПС.

Як зареєструвати новий отриманий сертифікат у реєстрі ДПС?

Щоб зареєструвати Ваш сертифікат потрібно відправити будь-який документ/звіт, який не пов’язаний із пакетними звітами або податковими накладними. Для нового сертифікату ФОП або директора юридичної особи це може бути “Запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДПС” за кодом F/J1300204. Після відправки даного запиту з програми M.E.Doc Вам надійде позитивна 1 квитанція та повідомлення, що “платник набув статусу суб’єкту електронного документообігу”.

Як зареєструвати новий сертифікат в реєстрі зареєстрованих сертифікатів ДПС?

Як зареєструвати новий отриманий сертифікат у реєстрі ДПС

Після отримання такого повідомлення Ваш сертифікат зареєстровано та можна відправляти всі потрібні документи.

       2. У Вас є діючий сертифікат у певному КНЕДП (ДПС, ЦСК “Україна”, ПриватБанк тощо), але ви зробили додатковий сертифікат на ФОП/директора юридичної особи у іншому центрі і відправили документ до ДПС. У відповідь найдішла квитанція:

“Блок даних. Невірний підпис – сертифікат відсутній в реєстрі зареєстрованих сертифікатів (ЄДРПОУ: ‘********’, КНЕДП: ‘КНЕДП ТОВ “Центр сертифікації ключів “Україна”‘, серійний №: ‘…’, виданий ‘********’ ‘ПІБ’)
Інформація – діючий “Перший Документ” присутній: надісланий 23.07.2021, реєстр. № 123321123, файл ‘….’
Інформація – сертифікат керівника із діючого “Першого Документу” є чинним: ЄДРПОУ: ‘********’, ДРФО: ‘********’, № ‘….’, видавець: ‘UA-43174711-2019’ ‘КНЕДП – ІДД ДПС’, найменування: ‘ПІБ’
Помилка – “Перший Документ” не прийнято. Діє “Перший Документ” надісланий 23.07.2021, реєстр. № 123321123, файл ‘123321123’.
Інформація щодо електронного цифрового підпису відповідальних осіб може бути надана Повідомленням.
Відправник: Автоматизована система “Єдине вікно подання електронних документів” ДПС України, версія 2.3.8.30″

Дана помилка пов’язана із тим, що у Вас вже є зареєстрований сертифікат (ключ) від іншого КНЕДП та для використання нового сертифікату потрібно зареєструвати додатковий за допомогою повідомлення F/J1391103. Для цього Вам потрібно мати доступ до зареєстрованого в ДПС секретного ключа та знати до нього пароль.

Реєстрація ключа в ДПС через повідомлення

У разі, якщо даний ключ втрачено – його потрібно буде заблокувати.

У разі виникнення запитань по реєстрації сертифікатів у ДПС скористайтесь кнопкою “замовити дзвінок” , яка знаходиться на сторінці zvit.net справа вгорі або за контактами

Не забудьте підписатись на наші соціальні мережі, щоб не пропустити чогось важливого!

  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *