Часткова амністія або списання боргів перед податковою. Хто потрапив під списання?

21 Jan by admin

Часткова амністія або списання боргів перед податковою. Хто потрапив під списання?

Шановні клієнти, у зв’язку із змінами  до Податкового кодексу України, а саме Законом України 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», які вступили в дію від 10.12.2020 року, ДПС проводить списання податкового боргу тих платників, які були непогашеними на 01 листопада минулого року.

Складно працювати в офісі в період пандемії? Давно хотіли перейти на віддалений режим роботи, але слабкі ПК не дають можливості? “Оренда сервера” допоможе швидко та безболісно допомогти Вам вирішити дану проблему!

Фактично, податкова служба списує борги платників у випадку, якщо сукупний розмір непогашених зобов’язань не перевищував 3060 грн. Проте дане твердження застосовується не для всіх категорій платників податків, зокрема воно не діє для:

  • Великих платники податків, що підпадають під критерії, описані в 1.24 пункту 14.1 статті 14 ПКУ, яку можна переглянути на офіційній сторінці ДПС за посиланням
  • платників, що мають податковий борг з митних платежів;
  • платників, на яких поширюються судові процедури;
  • платників, на яких присутні судові рішення, які вступили в дію згідно яких було відстрочено стягнення податкового боргу;
  • банківських установ, які підпадають під дію ЗУ “Про систему гарантування вкладів фізичних осіб”;
  • платників які мають борг зі сплати санкцій за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Ваш Техноцентр Маяк!

Byadmin

+380976830009

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *