Документ “ЗАЯВА-РОЗРАХУНОК СТРАХУВАЛЬНИКА” НЕ ПРИЙНЯТО. Проблема з прийомом “лікарняних”

16 May by Андрій Литвинюк

Документ “ЗАЯВА-РОЗРАХУНОК СТРАХУВАЛЬНИКА” НЕ ПРИЙНЯТО. Проблема з прийомом “лікарняних”

Шановні клієнти, у зв’язку із збільшенням звернень на нашу лінію консультацій з проблемою при відправці “заяви-розрахунку страхувальника”, а саме:

ДОКУМЕНТ “ЗАЯВА-РОЗРАХУНОК СТРАХУВАЛЬНИКА”
НЕ ПРИЙНЯТО
Знайдені помилки:
Додаток 1_1 рядок 1. Показник Номер ХХ:ХХХХХХХ-ХХХХХХХХХХ-1.1
повинен складатися з 6 цифр;
Додаток 1_1 рядок 2. Показник Номер ХХ:ХХХХХХХ-ХХХХХХХХХХ-1.1
повинен складатися з 6 цифр;

Інформуємо, що відповідно до повідомлення на офіційному сайті ФСС з 21.12.2021 року в особистих кабінетах роботодавців з’являвились електронні лікарняні їх працівників за сумісництвом, створені з 01 жовтня по 20 грудня.

“Особливістю електронних лікарняних сумісників є те, що в їх роботодавців за сумісництвом відображається не е-лікарняний безпосередньо, а його цифрова копія. Вона відрізняється від оригінального документу порядковим номером копії, який додається до унікального номеру е-лікарняного.

Наприклад, е-лікарняний з унікальним номером ХХХХХХ-ХХХХХХХХХХ-Х буде відображено так за основним місцем роботи і в особистому кабінеті застрахованої особи. Однак в кабінеті роботодавця за сумісництвом до нього через крапку буде додано порядковий номер копії: ХХХХХХ-ХХХХХХХХХХ-Х.1. Якщо в працівника декілька роботодавців за сумісництвом, цифра після крапки буде зростати за порядком.

Тобто, зазначена у помилковій квитанції цифра є технічною інформацією про те, що це копія електронного лікарняного, а застрахована особа працює в роботодавця за сумісництвом.

Номер копії не є складовою частиною унікального номеру е-лікарняного – тож при формуванні заяви-розрахунку для працівників за сумісництвом необхідно вказувати номер їх лікарняного до знаку крапки.” – інформує ФСС у своєму повідомленні.

Якщо номер вказано не коректно (додана лишня цифра, пробіл тощо), то системою буде визначено даний лікарняний, як паперовий.

Працюємо для вас, працюємо завдяки вам! З Україною в серці!

Ваш Техноцентр Маяк

Не забудьте підписатись на наші соціальні мережі, щоб не пропустити чогось важливого!

  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *