POS-термінал стає обов’язковим!

1 Feb by Андрій Литвинюк

POS-термінал стає обов’язковим!

Шановні клієнти, відповідно до повідомлення Державної податкової служби України інформуємо, що з 01.01.2023 втратила чинність постанова Кабінету Міністрів України від 29.09.2010 № 878 «Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів», якою встановлювались окремі вимоги щодо обов’язкового приймання спеціальних платіжних засобів для здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги).

Тобто з 01.01.2023 набрала чинності постанова «Про встановлення строків, до настання яких торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги)», яка передбачає обов’язковість pos-терміналів
у 2023 році для усіх підприємців, які здійснюють господарську діяльність у населених пунктах з чисельністю населення понад 25 тис. осіб незалежно від площі торгівельного об’єкту.
У разі порушення порядку проведення розрахунків за допомогою pos-терміналу встановлена відповідальність ст. 16315 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ДПС інформує, що:”протягом 2022 року в ході здійснення податкового контролю підрозділами податкового аудиту Державної податкової служби України встановлено понад 1200 порушень, відповідальність за які передбачена ст. 16315 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за результатами чого розмір штрафів згідно з винесеними постановами органами ДПС у справах про адміністративне правопорушення склав понад 2,8 млн гривень.”

Звертаємо Вашу увагу, що ми підготувати технічне рішення, яке допоможе уникнути неприємних ситуацій. Це мобільний пристрій 3в1, який включає в собі функціонал ПРРО, принтера чеків та POS-терміналу. Якщо вас цікавить можливість придбання або налаштування – звертайтеся за контактами

Працюємо для вас, працюємо завдяки вам!

З Україною в серці!

Ваш Техноцентр Маяк

Не забудьте підписатись на наші соціальні мережі, щоб не пропустити чогось важливого!

  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *