Як налаштувати візуальне відображення КЕП у M.E.Doc?

9 Mar by Андрій Литвинюк

Як налаштувати візуальне відображення КЕП у M.E.Doc?

Шановні клієнти, ми підготували для Вас відповідь на популярне питання, яке часто задають нашій службі підтримки, а саме: “Як налаштувати візуальне відображення електронних підписів та печатки на документах у програмі M.E.Doc”?
Часто виникають ситуації, коли необхідно роздрукувати затверджений документ або звіт з відображенням накладених електронних підписів, проте при друці з інтерфейсу Медка або при збереженні у PDF накладені підписи відсутні.

Як відобразити електронні підписи на документі?

1. Для цього нам необхідно перейти у розділ “Адміністрування” – “Параметри системи“, та знайти галочки в підрозділі “Друк“. Дані дії показані на зображенні нижче

2. Після знаходження необхідних налаштувань потрібно встановити відмітки у пунктах “Накладати зображення підписів під час друку або друку в PDF“, а також “Накладати зображення штампів під час друку або друку в PDF“.

3. Після цього натискаємо “Зберегти та вийти” та можна приступати до друку необхідних документів, на яких буде відображено накладені електронні підписи або печатки.

У разі потреби у консультації – звертайтесь до нашої служби підтримки та ми Вам обов’язково допоможемо. Нагадаємо, що для Вас ми працюємо цілодобово!

Працюємо для вас, працюємо завдяки вам! З Україною в серці!

Ваш Техноцентр Маяк

Не забудьте підписатись на наші соціальні мережі, щоб не пропустити чогось важливого!

  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *