Огляд роботи ПРРО Cashalot від Техноцентр Маяк

11 Сен by Андрій Литвинюк

Огляд роботи ПРРО Cashalot від Техноцентр Маяк

Шановні користувачі, як Ви напевно, вже знаєте, з 01.10.2023 року відбудеться повернення штрафів за невикористання касових апаратів або ПРРО для підприємств та організацій, які приймають оплати готівкою. Проте це зовсім не означає, що потрібно купувати дорогий класичний або «залізний» РРО.

Як працювати без класичного касового апарату?

Використовувати програмний РРО для видачі чеку. Його вартість становить від 980 грн./рік, а для налаштування і реєстрації в ДПС потрібно приділити всього декілька хвилин і Ваш телефон, комп’ютер, ноутбук або планшет стане Вашим касовим апаратом. Тепер перед бізнесом постає логічне запитання:

«Який програмний РРО (ПРРО) обрати для ФОП або юридичної особи?»

Ми пропонуємо Вам зупинити вибір на програмній касі Cashalot, яка від початку впровадження ПРРО зарекомендувала себе на ринку не лише як надійний касовий апарат, а помічник бізнесу в різних сферах продажів. Вже десятки тисяч підприємств, фопів, організацій користуються нашим програмним реєстратором розрахункових операцій.

Щоб Ви могли ближче ознайомитись із нашою програмою-аналогом РРО — ми записали для Вас коротке відео про Cashalot. Пропонуємо Вам виділити декілька хвилин Вашого часу, щоб обрати ПРРО для вашого бізнесу.
Переглянути відео

У даному відео ми розглянемо:
1. Що таке ПРРО і для чого він потрібен?
2. Переваги програмної каси
3. Як виглядає робоче місце касира в ПРРО Cashalot?
4. Які є варіанти роботи з Програмним РРО Cashalot(видача чека з телефона, комп’ютера, системи обліку тощо)?
5. Підключення торгового обладнання до каси — принтер чеків, сканер штрихкодів, електронні ваги, принтер етикеток, платіжний термінал тощо

ПРИДБАТИ ПРОГРАМНИЙ РРО можна за посиланнямhttps://zvit.net/prro/
Запрошуємо на безкоштовний вебінар-практикум по програмним касам! Поспішайте, початок вже 21.09.2023 о 11:00. Ми чекаємо на зустріч з Вами та готові надати відповіді на всі запитання про програмні касові апарати

Залишились якісь питання? Зателефонуйте до нас за контактами або зареєструйтесь на безкоштовну онлайн-презентацію ПРРО в зручний для Вас час!

Працюємо для вас, працюємо завдяки вам! З Україною в серці!

Ваш Техноцентр Маяк

Не забудьте підписатись на наші соціальні мережі, щоб не пропустити чогось важливого!

  

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *