Як почати працювати з M.E.Doc?

16 Jan by Андрій Литвинюк

Як почати працювати з M.E.Doc?

Як почати працювати з M.E.Doc?

Якщо Ви тільки починаєте вести господарську діяльність або хочете впровадити електронний документообіг – то ця стаття саме для Вас. Як почати працювати з M.E.Doc та багато іншого!

Про M.E.DocПро M.E.Doc

«M.E.Doc» – це одна з найкращих програм для подання електронної звітності до всіх видів контролюючих органів. Також дана програма дозволяє здійснювати швидкий та зручний обмін юридично значущими первинними документами між контрагентами у електронному вигляді.

Дана програма добре відома більшості бухгалтерів в Україні, оскільки дозволяє швидко та зручно відправити потрібну звітність до контролюючого органу. Безумовною перевагою є простота інтерфейсу та наявність всіх готових шаблонів бланків потрібної звітності.

Медок – це потужний багатофункціональний комплекс із усіма можливостями для сучасного бухгалтера. Дана програма задовільняє усі потреби по роботі з звітністю та електронними документами компанії будь-якого масштабу, від ФОПів до великих корпорацій.

Демо MedocЯк встановити демоверсію M.E.Doc?

Якщо Ви задались питанням: ” Як почати працювати з M.E.Doc ?”, то Вам слід переглянути можливості та функціонал програми. Для тестування та огляду функцій Ви можете встановити собі демоверсію M.E.Doc. Для цього потрібно перейти за посиланням та слідувати за підказками «Майстра встановлення програми». Після встановлення Ви зможете переглянути основні розділи програми M.E.Doc.

Демоверсія M.E.Doc

На зображенні показано основні розділи програми, які використовують користувачі Медка. Звітність до всіх контролюючих органів, об’єднана звітність, ПДВ, РРО та всі інші важливі моменти, з якими пов’язана робота бухгалтера, вже наявні в програмі.

У демонстраційній версії є можливість ознайомлення з можливостями програми, але функції експорту, надсилання електронною поштою й друку документів недоступні.

Для повноцінної роботи з усіма функціями (без демоверсії) Вам потрібно замовити код доступу, тобто купити M.E.Doc. Для отримання ліцензії на програму “M.E.Doc Звітність” перейдіть за посиланням, або скористайтесь кнопкою нижче. 

Купити M.E.Doc

Інтеграція з обліковими системами

Для максимально зручного використання програми є можливість поєднання роботи програми Медок та BAS. Для цього використовується  модуль “M.E.Doc Інтеграція з обліковими системами“, який включає в себе можливість стиковки BAS з M.E.Doc по передачі первинних документів, звітності та розрахунків. У зв’язку із численними зверненнями бухгалтерів стосовно нюансів роботи BAS та M.E.Doc наша компанія розробила найактуальніші доопрацювання до облікової системи – Маяк:Бонус.

Маяк:Бонус –  це набір звітів і обробок, написаних спеціально для зручності бухгалтера та полегшення роботи в BAS.

Що включає сервіс “Маяк Бонус”?

  1. Клієнт банк – можливість завантаження даних з будь-якого банку України
  2. Формування табелю робочого часу на основі виробничого календаря з можливістю подальшого друку
  3. Розрахунок лікарняних та відпускних, можливість формування зарплатної відомості
  4. Шляхові листи, облік палива – передбачає ведення обліку та друк шляхових листів з можливістю обліку палива
  5. Можливість формування та переносу нового звіту ЄСВ з BAS  у Медок
  6. Можливість передачі податкових накладних, перенесенння первинних документів, актів з BAS  у Медок
  7. Включає більше 20 доробок та звітів, такі як: обмін даними з клієнт-банком, журнал ТТН, шляхові листи та багато ін.

Електронний документообіг в МедокЕлектронний документообіг в M.E.Doc

Програма M.E.Doc – потужна багатофункціональна система для обміну не лише звітністю, а й первинними документами між контрагентами. Прийнявши рішення купити M.E.Doc Ви не лише матимете змогу подавати звітність, а й можливість перейти на повний електронний документообіг з модулем “M.E.Doc Електронний документообмін“. Юридична сила електронних документів, гарантована доставка до контрагента, економія на паперовій канцелярії, швидке узгодження актів контрагентом та багато іншого доступно у Вашому Медку. Якщо  Ваші документи відрізняються від доступних шаблонів у програмінаші спеціалісти зроблять будь-який шаблон первинки в M.E.Doc, щоб контрагенти отримували звичні їм документи, а за допомогою нашого Маяк:Бонус Ви зможете перенести та відправити всі ці документи контрагенту в один клік.

Підведемо підсумки

Програма M.E.Doc – найкраще рішення будь-якого бізнесу. З програмою Ви отримаєте не лише всі наявні функції в Медок, а й супровід програми у вигляді технічних консультації від досвідчених спеціалістів. Ваше рішення купити M.E.Doc – це крок для звітності без штрафів та документообігу без купи паперу!

Замовити рахунок

 

Не забудьте підписатись на наші соціальні мережі, щоб не пропустити чогось важливого!

підписатись на Фейсбук Техноцентр Маяк підписатись на Ютуб Техноцентр Маяк підписатись на Телеграм Техноцентр Маяк

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *